טלפוןניווט

חגי תשרי בפתח וכולם במתח

לרגל בואם של חגי תשרי משפחות רבות מתחילות את ההכנות מוקדם. בין אם אתם מארחים ובין אם הוזמנתם להתארח אצל המשפחה, אין ספק שהאווירה החגיגית מלווה במתח כלשהו.

מדובר במתח חיובי, כזה שמביא עמו התרגשות גדולה וציפייה לשנה החדשה, ציפייה להתכנס בחיק המשפחה, לשבת יחד סביב השולחן וליהנות מאוכל טוב ואווירה חגיגית ומיוחדת שמלכדת את כולם.

תקופת החגים היא בהחלט זמן טוב להירגע בין חברים ומשפחה ולנוח מהשגרה השוחקת. אך מה לגבי החדשנות באירוח? 

כל שנה מחדש המארחים תוהים לעצמם, כיצד יוכלו לשדרג את שולחן החג ולקשט אותו יפה יותר מהשנה שעברה.

אם להיות כנים, המאמץ להמציא את עצמנו כל פעם מחדש יכול לעיתים להיות מתסכל. אך אל חשש, זה יכול להסתכם בפתרון פשוט למדי, שישאיר את האורחים שלכם המומים. הפתרון הוא שימוש בפרחים מלאכותיים.

 

לעצב את שולחן החג 

חנות קזנובה בקניון רמת אביב מציעה ללקוחותיה מגוון עצום של פרחים מלאכותיים, שמהווים פתרון מושלם הן לעיצוב שולחן החג והן למתנות שאפשר לתת או לאורחים שלכם. 

הפרחים המלאכותיים בחנות התל אביבית מאפשרים לכולם ליהנות משפע של צמחייה מלאכותית ובפרט משפע של פרחי משי. המגע של הפרחים עלול לבלבל אפילו את המבינים בתחום ולגרום להם להאמין שמדובר בפריחה אמיתית.

פרחים מלאכותיים הם תוספת נפלאה לשולחן החג ויותר מזה, תוכלו גם להניח פרח ליד כל צלחת עם ברכה קטנה ולחלק לאורחים שלכם את הפרחים כמתנות בסוף הארוחה.  

 

פרחים מלאכותיים - פתרון אמיתי

היתרון המשמעותי בפרחי משי מלאכותיים ובכלל בצמחייה מלאכותית הוא שהם אינם נובלים. הפריחה היא אמנם רגע נשגב, אך השלב שבו הפרחים מתחילים לנבול עלול להעציב ולאכזב.

קזנובה מאפשר לפרח להמשיך לפרוח.

פרחים מלאכותיים הם הפתרון הכי חי ואמיתי שיש לחג. כשהפרחים נראים ומרגישים כל כך דומים למקור ומרגישים, לא תעדיפו כאלו שגם נשארים אתכם לאורך זמן?

 

הפרח הזה תמיד פרח

אין מישהו שלא אוהב פרחים. כל שנה מחדש בחגים חנויות הפרחים עמוסות עד אפס מקום, כשבפועל הן מציעות שגשוג חד פעמי, יפה אך מוגבל.

בחגים האלו כדאי לצאת מחוץ לקופסא, לנסות אלטרנטיבה חדשה לשולחן החג ולמתנות לחג וליהנות מפרחי משי מלאכותיים, שאיש לא יוכל להבחין בהיותם כאלו.

כדי להפוך את החג הזה מעוד חג עם קישוטים פשוטים, לחג שבו הקישוטים הפורחים גם משמשים לאחר מכן גם כמתנות לאורחים, מומלץ לבקר בחנות קזנובה בקניון רמת אביב. אין ספק שכל מי שיכנס לשם ימצא את מבוקשו. 

הגיע הזמן להתחדש ולהתחבר לטרנד החדש שתפס כבר בהרבה שולחנות אחרים ולהצטרף לסטייל ולקסם שיש בפרחים שתמיד פורחים - פרחים מלאכותיים.