טלפוןניווט

פרחי משי לחתונות ואירועים

היום המאושר בחייכם מתקרב או שיש לכם אירוע מרגש ואתם חושבים איך לעצב את החלל על מנת שיראה חגיגי ומזמין

בשנים האחרונות החלה התפתחות של ממש בסידורי הפרחים לאירועים ופרחי המשי הפכו להיות חלק מסגנון העיצוב המודרני של כל אירוע. סחלבים, חבצלות, קאלות ועוד- ניתן לשלב את פרחי המשי בעיצוב שולחנות האוכל כסידור פרחים מרכזי על השולחן, בעיצוב מתחם קבלת הפנים, בזר אלגנטי של פרחי משי לבנים בשולחן של החתן והכלה, עיצוב פרחים לחופה ואפילו זרי פרחים לכלה.

 

שימוש בצמחייה מלאכותית ופרחים לחתונות ממשי הם האופציה האידיאלית, במיוחד משום שצמחייה מלאכותית אינה מלכלכת את שטח האירוע ואינה דורשת תחזוקה חוזרת ונשנית כפי שנדרש בצמחיה טבעית רגילה. גם אם אתם בעלי אולמות אירועים המשרתים זוג חדש מדי ערב, חתונה אחרי חתונה, פרחי המשי לא יאבדו מחיוניותם לאורך חודשים רבים, וכל שתצטרכו הוא רק לרענן אותם מעט בהתזה עם ספריי מים. האורחים שלכם לעולם לא ידעו שמדובר בזר פרחים מלאכותי, ולא בפרחים שיצר הטבע.

 

יתרון נוסף בבחירה של פרחי משי לשם עיצוב סידורי פרחים לחתונות, היא היכולת לבחור בכל סוג של פרח, החל מסחלבים יוקרתיים, שושנים אדומות צחורות, ורדים רומנטיים, חבצלות, קאלות ועוד.

בחברת קזנובה ניתן להזמין מגוון פרחים לחתונות ואירועים. רקפות ממשי, פרחי משי לחתונות מבית קזנובה מיוצרים בעבודת יד, תוך הקפדה על איכות המוצר.