טלפוןניווט

פרחי משי לחתונות ואירועים

היום המאושר בחייכם מתקרב, או כל אירוע מרגש אחר ואתם חושבים איך לעצב את החלל על מנת שיראה חגיגי ומזמין

פרחי משי הפכו להיות חלק מכל סגנון עיצוב מודרני. ניתן לשלב את פרחי המשי בעיצוב שולחנות האוכל, בעיצוב מתחם קבלת הפנים, ואפילו להניח זר של פרחי משי לבנים בשולחן של החתן והכלה. 

 

שימוש בצמחייה מלאכותית כפרחים לחתונות הם האופציה האידיאלית, במיוחד משום שצמחייה מלאכותית אינה מלכלכת ואינה דורשת תחזוקה חוזרת ונשנית לאורך זמן. גם אם אתם בעלי אולמות אירועים המשרתים זוג חדש מדי ערב, חתונה אחרי חתונה, פרחי המשי לא יאבדו מחיוניותם לאורך חודשים רבים, וכל שתצטרכו הוא רק לרענן אותם מעט בהתזה עם ספריי מים. האורחים שלכם לעולם לא ידעו שמדובר בצמחיה מלאכותית, ולא בפרחים שהטבע יצר.

 

יתרון נוסף בבחירה של פרחי משי בעיצוב פרחים לחתונות היא היכולת לבחור בכל סוג של פרח, החל מסחלבים יוקרתיים, דרך שושנים אדומות צחורות או ורדים רומנטיים. ניתן ליצור זרים המשלבים פרחים טבעיים עם צמחייה מלאכותית, וכך להנות גם מהניחוח האמיתי של הפרח, וגם מזר עבה ואיכותי שנשמר לאורך זמן.

 

כל אירוע, גם אם הוא שמח או עצוב בארץ מלווה בפרחים. גם אם מדובר במתחם בו נערכת אזכרה, או הלוויה חלילה ניתן להשתמש בעיצוב החלל בפרחי משי בעלי צבעים סולדיים, בעלי עמידות שישארו לאורך זמן ותמיד יראו ייצוגיים וטריים.

בחברת קזנובה ניתן להזמין מגוון פרחים לחתונות ואירועים. רקפות ממשי, פרחי משי לחתונות מבית קזנובה מיוצרים בעבודת יד, תוך הקפדה על איכות המוצר.