טלפוןניווט

מה המשמעות לצבע של הפרחים?

פרחים מאז ומתמיד היוו שופר, שבאמצעותו ניתן להביע ולבטא רגשות. אנחנו מביאים פרחים בכל אירוע בין אם הוא שמח ובין אם הוא עצוב. אנחנו קונים מתנה פרחים לשבת, פרחים ליום הנישואין, פרחים ליום הולדת, פרחים כדי לבקש סליחה ואפילו פרחים להלוויות ואזכרה.

החוכמה היא לבחור לא רק פרחים שיראו טוב, אלא גם פרחים שיהיו בעלי משמעות סימבולית, שתתאים לאירוע שאליו אתם מביאים את הפרחים והדרך הטובה ביותר לבחור נכון, היא להכיר את המשמעות של כל צבע וצבע ולבחור פרחים בדיוק בצבע שיבטא את מה שאתם רוצים להביע.

לכל צבע יש משמעות שונה ובמיוחד כשמדובר על פרחים וגם אם נדמה לכם שאתם חושבים שלבן זה שמח, שחור זה עצוב וכן הלאה, זה לא בהכרח נכון. ריכזנו לפניכם רשימה קצרה, שתסביר לכם על קצה המזלג מה המשמעות של כל צבע ותעזור לכם בפעם הבאה שאתם עומדים בפני בחירה של זר פרחים, לבחור את הפרחים בצבעים הכי מותאמים וטובים, שיעבירו את המסר שרציתם להעביר.

הצבע הלבן

פרחים בצבע לבן מסמלים שחרור, טוהר וניקיון. הצבע הלבן מסמל התחלות חדשות ואם אתם רוצים להביא ליקרים לכם פרחים שיסמלו תקופה חדשה, הצבע הלבן יהיה בחירה מעולה. הלבן מסמל גם נתניה והוא מכיל בתוכו הרבה צבעים, דווקא בשל היותו חלק ופשוט לכאורה.

הצבע השחור

פרחים בצבע שחור יוצרים חסימה ובולעים את כל הצבעים אליהם. פרחים בצבע שחור מתאימים לאירועים עצובים או אם אתם מביאים למישהו פרחים בזמן אבל. כדאי שתדעו שמעבר לחסימה שהצבע השחור יוצר, הוא גם מאפיין אנשים בעלי ידע רב וחוכמה.

הצבע הסגול

פרחים בצבע סגול מסמלים ריפוי ואיזון ומתאים להביא אותם במצבים שמישהו חולה ואתם רוצים לבטא ברכות להחלמה מהירה ובריאות. זה צבע שמדבר על אינטואיציות ומחובר מאוד למקומות של חיבור בין גוף ונפש.

הצבע האדום

פרחים בצבע אדום מסמלים תשוקה ומתאימים בעיקר כמתנות לבן או בת זוג. הצבע האדום ממריץ את זרימת הדם והוא טוב במצבים שרוצים להביע אינטימיות, מיניות ורומנטיקה.

הצבע הכחול

הצבע הכחול מסמל איזון בין רגש לרוח ומהווה ביטוי לכנות ואחריות. הצבע הכחול בפרחים ידוע גם ככזה שמאפשר לנו לבטא את האני הפנימי שלנו ולהגשים חלומות.

קשת בענן של פרחים מדהימים!

יש הרבה מאוד צבעים לפרחים וכל אחד מסמל משהו אחר. אם אתם רוצים ליהנות מהאפקט של פרח מסוים בכל ימות השנה, אתם יכולים לרכוש פרחים מלאכותיים, שנראים ממש בדיוק כמו הפרחים האמיתיים. היתרון הכי גדול של צמחיה מלאכותית הוא שהיא עשוייה ממשי ופרחי משי איכותיים מחזיקים מעמד לאורך זמן.

בין אם אתם רוצים לתת ליקרים לכם מתנה של פרחים אמיתיים ובין אם אתם רוצים לקנות פרחים מלאכותיים, חשוב שתדעו שבחירה נכונה של הצבעים, חשובה מאוד כדי לבטא את מה שאתם באמת רוצים לבטא.