טלפוןניווט
  • ראשי
  • מאמרים
  • פרח של אירוע - טיפים להתאמת סידור הפרחים לאירוע שלך
פרח של אירוע - טיפים להתאמת סידור הפרחים לאירוע שלך

פרח של אירוע - טיפים להתאמת סידור הפרחים לאירוע שלך

הפקת אירוע מוצלח דורשת בחירה קפדנית של מיקום האירוע, התפריט, העיצוב, המוזיקה, האטרקציות וכמובן שגם זרי הפרחים המקשטים את המתחם. שימוש נכון בפרחים יסייע לנו לבנות את האווירה המבוקשת במקום האירוע ולהעביר מסרים של יוקרה, פשטות, משפחתיות, רומנטיקה ועוד. אנו נהנים היום ממבחר עצום של פרחים וסגנונות עיצוב עם פרחים. הבחירה בזרים המתאימים ביותר לכל אירוע אינה פשוטה וברוב המקרים אף מצריכה התייעצות עם אנשי מקצוע.

אלו פרחים מתאימים לכל אירוע?

את זרי הפרחים נתאים בראש ובראשונה לאופי האירוע ולסגנון העיצוב של המתחם. כך למשל, תוכלו להתאים זרים של פרחי משי יוקרתיים בעבור אירועים עסקיים, זרים רומנטיים של שושנים בעבור חתונות, זרים צבעוניים ושמחים בעבור מסיבות יום הולדת, זרים במראה כפרי חמים לאירועים משפחתיים וכן הלאה.

אם אתם כבר יודעים באיזה סוג של פרחים אתם מעוניינים  נותר לכם רק לבחור חנות פרחים מקצועית ואמינה. כדאי תמיד לבחור בחנות פרחים עם שוזר פרחים מקצועי. אם אנכם בטוחים באיזה סוג של זרים כדאי לבחור, צוות חנות הפרחים יוכל לסייע לכם ולהמליץ על הזרים שיחמיאו לאירוע ויהלמו אותו.  

את זר הפרחים המתאים ביותר לאירוע תבחרו גם בהתאם למיקום בו יוצב כל זר. יש לבחור זרי פרחים בהתאם לגודל השולחן עליו יוצבו. כך למשל, שולחן גדול דורש זר גדול שלא יראה קטן ויהיה מרשים. בעבור שולחנות נמוכים, שולחנות קטנים או שולחנות ארוכים יש לבחור גם כן זרים מתאימים בצורתם ובגודלם.

איזה מסר מעביר כל פרח

ורדים ושושנים מעבירים מסרים של רומנטיקה ואהבה. חרציות או כלניות מסמלות התחדשות, התחלות חדשות ופריחה. חבצלות לבנות מסמלות יוקרה. חמניות מסמלות שמחה. כל בחירה שלכם בסוג מסוים של פרחים משמעותית ליצירת האווירה הנכונה במתחם האירוע. קיימים היום סוגים של פרחים בהם נעשה שימוש קבוע באירועי חתונה או אירועים עסקיים. פרחים אלו הפכו מזוהים בצורה מובהקת עם סוגים מסוימים של אירועים.

עיצוב זרים לאירועים עם פרחי משי

על הבסיס לכל עיצוב פרחים בו תבחרו להיות פרחים טריים ואיכותיים. לא תרצו לגלות במהלך האירוע פרחים במראה עייף ושמוט. הדרך להבטיח זרי פרחים מרשימים גם בתנאי מזג אוויר שרבי היא בחירת פרחי משי להרכבת הזר. פרחי המשי הם פרחים מלאכותיים בעלי מראה טבעי ויוקרתי. השימוש בחומרי גלם איכותיים מבטיח זרים מעוצבים במראה טבעי ורענן. זרים עשויים פרחי משי מתאימים לכל סוגי האירועים. רוב האורחים כלל לא יבחינו שמדובר בפרחים מלאכותיים. אלו שכן יבחינו שמדובר בפרחים מלאכותיים יבקשו לקחת עמם את הזר בסוף האירוע.

זרי פרחים מיוחדים

יחד עם פרחים תוכלו לשזור בזרים לאירוע גם ממתקים, פרפרים, פרלינים, תמונות וקישוטים. זרים מיוחדים הם הזדמנות להעביר מסר אישי לאורחים, להוסיף קריצה של הומור וגם להפוך את האירוע שלכם ייחודי, מרשים ובלתי נשכח.