טלפוןניווט

קזנובה - פרחי משי איכותיים וצמחיה מלאכותית זה אנחנו!

קזנובה מובילה בתחום פרחי המשי המלאכותיים והאיכותיים, הצמחייה המלאכותית ופריטי עיצוב משלימים קזנובה נודעת בייחודיות המוצרים, איכותם, רבגוניותם ובהתחדשות מתמדת

קזנובה שומרת על רמה גבוהה של  איכות המוצרים ועיצוב מדויק. האיכות הגבוהה מאפשרת השגת עיצוב מקורי וסידורי פרחי משי איכותיים בעלי מראה אמיתי.

כמו כל הדברים הטובים, גם הפגישה של אירית פורדהאוז עם פרחי המשי קרתה במקרה. במהלך חופשה באירופה התאהבה אירית בפרחי המשי, למדה את התחום על בוריו, מראה הפרח, תהליך הייצור והזנים השונים, ובשנת 1996 הקימה את קזנובה. עם חזון המגדיר שימוש בפרחים מלאכותיים לקבלת חווית עיצוב דומה לזו שהטבע מעניק לנו.

מוצרי הדגל של קזנובה הנם פרחי המשי וגם הצמחייה המלאכותית, הנראים אמיתיים עד לפרט האחרון. אלו פרחים המהווים יצירת אמנות שמבטיחה פריחה לאורך שנים. לצד קולקציית הקבע, הכוללת ורדים, סחלבים, צבעונים, ושפע של ירק, מגוון הפרחים מתעדכן בהתאם לטרנד עונתי ומגמות עולמיות. פרחי המשי הנם יצירות אמנות הנעשות בעבודת יד ונהנות ממראה מתעתע. התוצאה מפתה ונראית אמיתית עד כי חייבים לגעת כדי להאמין מי היוצר: טבע או אדם. בעזרת פרחי המשי ניתן להכניס את הטבע, מרגיע או פראי, צבעוני וחושני לכל חלל נתון. 

היתרונות רבים, דוגמת שרידות נצחית ותחזוקה מינימלית, בניגוד לצמחים טבעיים ותובעניים. אין צורך במים, דשן, ואור שמש. הטבע משמש כמודל ביצירת פרחי המשי, וכל פרח טבעי מנותח לחלקים על מנת לחקותו ולהגיע למראה מדויק. קולקציות הפרחים תואמות מגמות אופנה, ונעשות בהתאם לתצוגות עונתיות ותחזיות צבע. לנוחות עיצובית, פרחי המשי מאפשרים להציג שפע צומח מבלי להתחשב בעונת השנה. התחזוקה היחידה שדורשים פרחי המשי היא מתז מרענן של ספריי מים אחת לתקופה.

קזנובה מציעה מגוון דרכים לעיצוב וסגנון חיים המותאמים ללקוחותינו באופן אישי, בעזרת שלל פרחי המשי ופרטי עיצוב מותאמים. נשמח לביקורכם בחנותנו בקניון רמת אביב לראות ולגעת במגוון פרחים מלאכותיים תל אביב.

פרחי המשי והצמחיה המלאכותית שלנו מתאימים נהדר לבית, למשרד, לבית מלון או צימר, למכוני יופי וספא ,לחנויות, למסעדות, אולמות תצוגה, תערוכות וירידים ,אירועים פרטיים או מוסדיים.

מחלקת הפרויקטים של קזנובה המתמחה בפתרונות עיצוב פורחים תשמח לייעץ ולבצע כל רעיון שלכם.

עלות סידורי פרחי משי איכותיים יכולה להגיע לרבע מהסכום המוצע מדי שנה על פרחים טריים. מעצבי הבית של קזנובה מייעצים ומכוונים בכל הנוגע לעיצוב בפרחים מלאכותיים תל אביב ויעניקו מראה אמיתי, חי, פורח וקבוע.